33     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Wstępniak


Wacław " DRIZIT " BeckMały-wielki dzień


Wietrzyk wieje, słońce świeci, Irakijczycy są wolni, a w redakcji SS-NG wrze jak w ulu. Nawet nie wiecie jaki piękny czas nastał dla naszej redakcji. 10 numer bardzo wszystkich ożywił, narodziły się nowe plany, nowe założenia, marzenia. Mają ona dwojaki wymiar, jeden będziecie mogli obserwować bezpośrednio (o tym zaraz), a o drugim dowiecie się (mam nadzieję) z relacji świadków oraz ze zdjęć. Otóż doszliśmy do wniosku że wypadało by się w końcu lepiej poznać. Zaczęliśmy od wspólnego czata (którego długo nie zapomnę), potem ustaliliśmy że zrobimy sobie firmowe koszulki z zina oraz... co najważniejsze - urządzimy w wakacje zlot redaktorów SS-NG. To wszystko zjednoczy jeszcze bardziej redakcję, lepiej się poznamy i wtedy nasza współpraca, nasze wspólne dzieło zyska nowy wymiar. Postaramy się aby praca w naszej redakcji była czymś takim jak sobie wyobrażaliśmy myśląc o ś.p. SS'ie. Może nie wszyscy z tego sobie zdają sprawę ale takie zjednoczenie jest to znaczący fakt, naprawdę bardzo pozytywnie wpływający na całość zina. Jeżeli urządzimy to spotkanie to we wrześniowym numerze zamieścimy reportaż i kilka zdjęć.
Jeżeli zaś chodzi o drugi wymiar to dotyczy on ruchów w redakcji i powołania do życia nowych działów. Niestety odszedł od nas (Boshe jak to zabrzmiało, oczywiście odszedł z pracy :> ) Kiniu. Niestety musiał się on przeprowadzić w miejsce odcięte od internetu i dostępu do komuptera. Bardzo mu dziękuję ze wszystkie chwile spędzone z redakcją, napewno ich nie zapomnimy. Mam jednak nadzieję że Kiniu kiedyś do nas wróci. Już w tym numerze do składu przyjęliśmy Sashh`a, który zajmuje się (tak jak boski i niezapomniany Gulash) nieśmiertelnymi mordobiciami czyli działem Głową W Mur, oraz Stawika, który pomaga mmx`owi w prowadzeniu Skupu Złomu. Tak dobrze słyszycie, ten pamiętny dział powraca na łama zina - nie dajcie mu umrzeć! - to właśnie od Was zależy jego rozwój lub zgon. Jeżeli chodzi o dalsze plany to myślimy o powołaniu do życia odpowiednika SS'owego Cybernetu oraz totalnej nowości... o której w tym numerze Wam nie napiszę :].
Na koniec moich wywodów pozostawiłem sobie ciasteczko z kremem :] Otóż pierwszy raz w historii (nie licząc pierwszego numeru na który wszyscy się rzucili jak na darmowe samochody :P) 9 numer zassało 1200 (słownie: tysiąc dwieście) osób co jest dla nas nie lada sukcesem. Zobaczymy co będzie po tym numerze :]
Kolejny sukces, hmmm chyba kamień milowy w rozwoju SS-NG to właśnie aktualny numer. Jak zauważyliście ma on 61 gorących i dopieszczonych stron! Kosztowało to nas dużo pracy (gorące brawa dla zespołu redakcyjnego) ale było warto. Z wielką dumą i nadzieją oddajemy ten numer w Wasze ...echem dyski. Znajdziecie w nim prawie tuzin recenzji i zapowiedzi takich jak FREELANCER, DEVASTATION, PROJEKT IGI 2, SPRINTER CELL, CHAMPIONSHIP MANAGER 4 (recki) czy ENTER THE MATRIX, RED FACTION 2, LORDS of the REALM 3 (zapki). Kolejny smakołyk w numerze, cz. 1 (6 stron) relacji z tegorocznych targów E3 , to naprawdę niezły kawał materiału którego nie powstydziła by się żadna gazeta. Kolejne kilkadziesiąt (!!!) stron to Wasze ulubione działy: grubszy niż zwykle SKUP ZŁOMU (w którym m.in. ciekawy artykuł o monitorach CRT oraz LCD autorstwa Stawika, naszego nowego redakcyjnego kolegi), odlotowy jak zwykle STAR ZONE (Star Wars - Kwadrat Delta, Star Trek - żywoty świetych cz.3 czy recenzja New Hope), MOVIE ZONE (Show, Gangi Nowego Yorku, About Smidt oraz Matrix Reloaded) czy KARCZMA w której artykuł "Od zera do bohatera", a także Głową W Mur (Alien vs Predator). To co opisałem powyżej to dopiero kropla w morzu, ale tradycyjnie dam Wam szanse abyście sami znaleźli w zinie jakiś ciekawy artykuł :]

Gorącą proszę Was o wszelkie uwagi dotyczące jakości tekstów, oraz odnośnie każdego działu!!! To dla nas bardzo ważne, dlatego proszę Was jeszcze raz o zaangażowanie w tworzenie gazety, oczekuje tony maili... zróbcie to za tą robotę jaką co miesiąc dla Was wykonujemy!!! LICZE NA WAS!!!

Z poczuciem dobrze (cholernie dobrze :]) spełnionego obowiązku życzę Wam godzin spędzonych z tym numerem naszego zina. Mam nadzieję że po jubileuszowym numerze nie macie już żadnych wątpliwości że dobrze postąpiliście wybierając SS-NG. Trzymajcie się i trzymajcie kciuki za nasz dalszy rozwój... obiecujemy że nie będziemy nigdy pisali o Britney Spears, maturach ani sadzeniu kwiatków tak jak inne znane ziny. Cześć Wam dziewczyny i chłopaki!!!


33     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Wstępniak