34     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Głos luduWacław " DRIZIT " Beck


W tym miesiącu nadal standardowa wersja Głosu Ludu. Myślę że niedługo na forum uruchomimy specjalny dział na potrzeby GL w którym będziecie mogli wypowiadać się na konkretne tamaty. Czekam na uwagi dotyczące zina! Paka...Jestem fanem ś.p. magazynu SS. W moim posiadaniu są wszystkie numery w/w pisma, a każda KARTKA jest włożona do oddzielnego etui w segregatorze [Boshe a myślałem że to ja jestem strasznym maniakiem]. Niedawno natrafiłem na Wasz niezwykle ciekawy magazyn... i mam w związku z tym skromne pytanie. Czy nie potrzebujecie w waszym składzie grafika? Niestety szata graficzna zina nie jest najwyższych lotow [chlip, chlip :/]. Wydaje mi się ze mógłbym wam pomoc w tej kwestii (pracuje od kilku lat jako grafik i projektant WWW). Wolnego czasu nie mam zbyt wiele, ale na pewno wygospodarowałbym go wystarczająco duzo, aby starczyło na pomoc w kontynuowaniu historii SS. Proszę o odpowiedz i pozdrawiam gorąco całą załogę.

Jeżeli jest jeszcze ktoś chętny do pracy w zinie to przypominam że wszystke potrzebne informacje na ten temat znajdują się pod adresem www.ts-index.power.pl/jts/ss-ng/partnerstwo.php na naszym Forum Dyskusyjnym.

Witam!!!
Byłem fanem Secret Service i jestem fanem waszego SS-NG. Mam prenumeratę ale nie mam pierwszego numeru. Czy można go gdzieś ściągnąć ?
DiGi

Przypominam wszystkim zainteresowanym że dotychczasowe numery SS-NG znajdują się w archiwum na Sikretia.prv.pl

Hej.
Mógłby mi ktoś przed wysłaniem tego [koszulki]wytłumaczyć, kiedy w końcu za to cholerstwo się płaci??
Kasę wysyła się wcześniej? Płaci się przy odbiorze? Przesyła się ją w załączniku do mejla??
Płaci się kartą, czekiem, czy hard cash wystarczy?

Za koszulkę płaci się przy odbiorze (to znaczy że jest wysyłana za zaliczeniem pocztowym). Chwilowo jednak sklep przechodzi generalny remont a więc wzory nie są dostępne, jednak nowe będą już za miesiąc.
Cześć!
A teraz kilka uwag i wrażeń na temat 9 numeru SS-NG: - ciesze się że moje rady z ostatniego maila pomogły w końcu są tytuły gierek w klubie konesera :-)
- pojawiły się napisy Star Trek i Star Wars w pobliżu logo działu Star Zone. Nareszcie wygląda to jakoś przejrzyście
- felietony też jakby nabrały na znaczeniu - rzut oka na tytuł i już wiemy o czym będziemy czytać

[taaa też się cieszę że podrzuciłeś nam te pomysły, teraz wygląda to już lepiej]

- menu główne jakoś wygląda. Nie, nie jakoś - nawet jest fajne!
- i nawet przejście do okładki ze spisu treści probowaliście(aleś) zrobić. Ale sie nie udało (jakieś problemy z linkiem)

[nie udało się jednak próby nadal trwają, wysłalismy już cały dywizjon inżynierów SS-NG od spraw łączności, którzy próbują rozwiązać problem]

- na niektórych stronach są niewłaściwe tytuły w nagłówku i nie za dobrze działa przechodzenie do strony następnej i poprzedniej...

[Być może, ale jak znajdziesz coś takiego w aktualnum numerze to...:>]

Poza tym to żadnych grzechów więcej nie pamiętam i żegnam się przy okazji pozdrawiając.
Narazie!
Grzegorz Balcer Bancerz

Bardzo dziękuję Ci za ten jak i za kilka poprzednich listów! Loodzie bierzcie z niego przykład, sam wyłapał kilka usterek, jak każdy znajdzie jeszcze po jednej to będziemy magazynem bez skazy.


34     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Głos ludu